Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obraz Přijímajícího Srdce Ježíšova

22. 5. 2007

Obrazek„Obracím se na všechny lidi, kteří dostanou obraz Přijímajícího Srdce mého Syna Ježíše Krista: Obracím se především na své děti, které mají velké potíže věřit, a také na ty, které už ani nevěří, že existuje Bůh. Prosím vás, položte tento obraz na své srdce a dívejte se na něj. Budete vnímat velké změny ve svém srdci a v celém svém životě. Noste tento obraz u sebe! Tento obraz má velkou moc, nese v sobě všemohoucnost království vašeho Otce.

Proste Přijímající Srdce mého Syna přijímat v sobě uzdravení. Snažně vás prosím, mé děti, dříve než řeknete, že na tomto obrazu nic není, zkuste se alespoň jednou modlit s pomocí tohoto obrazu! Já, vaše Matka, vám říkám: Vaše srdce bude jako planoucí slunce. Budete nové stvoření plné naděje, lásky a pokoje. Nechte tento obraz kolovat ve všech rodinách a ve všech chrámech a předávejte ho všem svým přátelům. Tento obraz Přijímajícího Srdce mého Syna je velká ochrana pro toto lidstvo. Všechny lidi, kteří tělesně trpí, prosím: i když se už nemůžete modlit, tak alespoň položte tento obraz zcela jednoduše na místo vašeho těla, které vám působí bolesti.

Všechny modlitby k Přijímajícímu Srdci mého Syna a tento obraz budou velmi rychle známé, neboť způsobí mnoho tělesných uzdravení. Ano, já skutečně říkám tělesná uzdravení, stejně jako uzdravení duší a srdcí. Skrze všechna tato uzdravení poroste ve vašich srdcích přání šířit po této Zemi Přijímající Srdce mého Syna.“
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář