Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svátost manželství je Boží dar

14. 7. 2009

ObrazekBuď pozdraven, bratře můj, příteli, synu. Přicházím k tobě se slovy chvály a požehnání. Bratře můj, děkuji ti, že jsi přijal mé volání.

Bratře můj, chci upozornit na znesvěcení svátosti manželství. Mluvím k vám já, váš Bůh a Spasitel. Ten, který slíbil věrnost a lásku v dobrém či ve zlém až do smrti před mojí tváří a nedodrží svazek manželský a přeruší tento svazek, dopouští se hříchu a uráží mě, svého Boha a Spasitele.

Každý a každá - muž či žena, když budou cizoložit s jiným mužem či ženou, dopouštějí se hříchu, který bude jednou ve věčnosti jejich duše tížit, když předstoupí před moji tvář. Ještě jednou vám říkám, chraňte se této hrozné a pro čistotu vašeho srdce těžké újmy čistoty, neboť tento hřích smilstva a cizoložství je světu nejbližší. Každý muž či žena, kteří tak jednají a nepřestanou s touhou po tomto těžkém hříchu, budou jednou velmi, velmi těžce pykat za svoji necudnost a touhu smilstva. Kdo zradí svoji ženu či muže, poruší svátost manželství, dopouští se i zrady svého Boha. Bůh vás ustanovil ve svátosti manželství, která je tu u mě zapsána, za ženu a muže - jste jedno tělo. Člověk světa, pokřtěný, označený křížem, se dopouští tohoto těžkého hříchu ve velké míře. Proto i na tento hřích budu myslet v době, kdy přijde moje spravedlnost na svět, i pro tento hřích nelásky a zrady dopustím to, co dopustím, neboť moje svatost je znesvěcena zradou muže či ženy. Každý ať se obrátí na svého Boha a Spasitele, když se podlamuje manželství, jako svazek lásky. Proto vám to říkám, neboť svět se dopouští tohoto hříchu vůči této svátosti, kterou jsem ustanovil pro muže a ženu, aby žili se mnou ve společném domě. Nikdo nemůže ze světských mocností rozvázat to, co už bylo svázáno tady v nebi. Jen pokud svazek rozváže ten, komu byla dána ode mě moc rozvázat tady na zemi, bude to rozvázáno i v nebi. Každé manželství muže a ženy bez lásky, pokory, bez soužití ve svátosti se mnou, Bohem a Spasitelem, je velmi ohroženo. Manželství muže a ženy je posvátné a mnou svázané v jedno společné - tuto svátost není možné tak lehce porušit. Když poruší ten či onen z dvojice, nejčastěji je to nevěra - cizoložství, neláska a zrada muže a ženy, potom přichází ten, kdo jednou bude žalovat na toho muže či ženu. Pro takovou zradu potom moje svatá spravedlnost vynese ortel, který je velmi těžký pro muže či ženu. Proto chraňte se tohoto hříchu zrady proti mně a proti svému muži a ženě. Chraňte se tohoto hříchu, který je hříchem bolesti, zrady, zklamání, smutku, bezradnosti, nedůvěry, slz i sebevražd. Běda tomu, kdo to zapříčinil, způsobil bolest své ženě či svému muži a zradil moji svatost.

Manželství je svátost, kterou jsem zpečetil, když můj služebník řekl: Co Bůh spojil, ať člověk nerozlučuje. Každý ať se zamyslí, kdo tak jedná, neboť jednou bude muset pykat ve velmi bolestném vězení za všechno, co zapříčinil. Každý, kdo podlomí svátost manželství, bude hnán k zodpovědnosti, neboť podlomil to, co bylo spojeno se mnou, Bohem a Spasitelem. Proto vám říkám, děti poznačené mým křížem, chraňte se tohoto těžkého hříchu. Uvědomte si, že jednou přijdete před moji svatou tvář a já znám všechno, co je o vás napsáno ve svazku vašeho života. Když si muž bere ženu a žena muže, přistupujte zodpovědně k tomuto svazku a svátosti, neboť tato svátost trvá až do smrti ženy či muže. Chraňte se tohoto rafinovaného hříchu. Na oko tento hřích není tak těžký a zdá se vám, že nic vám nemůže uškodit, když se rozvedete a znova oženíte nebo vdáte. Toto je klamání toho, kdo vás k tomuto hříchu dovedl.

Proto vám říkám: Když se berete z lásky, ať tato láska setrvá až do konce vašeho pozemského života. Společně všechno dělejte, společně se modlete, společně se radujte, společně jezte, společně pracujte, společně vychovávejte svoje děti. Konejte společně dobro a odevzdávejte si lásku a úctu, odpouštějte si navzájem, buďte soucitní, i když zestárnete, vaše láska bude přetrvávat s vámi. Žijte v pokoji, žijte i v těžkostech, žijte i v bolestech, ale všechno v lásce a úctě k svému Bohu a Spasiteli, který vás ochraňuje. Věru říkám vám, i po odchodu z tohoto světa, ti, kteří žili spolu ve svátosti a milovali se, budou žít i tady u mě v lásce a v pokoji. Svátost manželství je dar pro každou dvojici, která chce vstoupit do manželství. Proto se společně modlete a společně mě volejte do středu vašeho manželství, do středu vaší rodiny. Ať svatost mého ducha vládne ve vašich rodinách, potom pokora, láska, úcta, odpuštění, vzájemná láska, to všechno přetrvá až do konce. Odpuštění a láska je zdrojem vašeho úspěšného manželství. Modlete se společně a já vykonám ostatní.

Žehnám vás, váš Trojedinný Bůh - Otec i Syn i Duch Svatý. Amen.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Děkuji za vaše stránky!

(Miroslav, 18. 1. 2012 20:21)

Po 35 letech manželství ode mne odešla žena,kterou i do dnes moc a moc miluji,našla si o dost mladšího přítele.Řekl bych,že to má velký dopad na celou mojí rodinu,nejsme ještě rozvedení a jsou to už dva roky,nevím jak dál poraďte mi.Rád bych dal vše do pořádku,byli jsme fajn rodina,ale někdo ji ovlivnil tak,že není to ona.Prosím z celého srdce o modlitbu,ve jménu Ježíše Děkuji!Miroslav.

Re: Děkuji za vaše stránky!

(Lubomir Knoll, 16. 7. 2013 10:58)

Je mi 50 let.Chtěl bych vam poradit,zajet te si na Turzovku Živčakova hora tam se 1958 zjevila panna Marie jistemu lesnikovi Lašutovi od te doby se stalo mnoho zazraku a uzdraveni nini je tam postavena kaple a v kapli je vy tesana krasna Panna Marie jistym lasakem z Hlučina ktera tam byla přenesena.Za jet te se tam podivat a všechno Panně Marii vypovědět jistě vam pomuže jedu tam tento patek se svoji rodinou poděkovat.Nyni se tam stavi velky chram jeto krasne misto.Přeji aby vam to dobře dopadlo a matička Boži pomohla.

prosba o modlitbu

(Dominika, 20. 7. 2009 22:50)

Prosím Vás, bratři a sestry o modlitbu za mé manželství, které se neustále zlý duch pokouší ničit. Děkuji Vám za jakoukoliv modlitbu a Pán ať Vám odplatí svou Láskou!

Re: prosba o modlitbu

(Miroslav, 18. 1. 2012 20:31)

Email-M.Ivanovici@seznam.cz

Laska k pravde

(caritasinveritas, 12. 10. 2010 1:11)

Drahe Bozie Dieta .. Pokoj s Tebou

Dakujem, ze si .. a ze sa zaujimas o zjavenia Svatych. Rad by som sa opytal viac s ohladom na posolstva Jozefa Lengyela, ale radsej sukromne.

Dalo by sa pisat aj e.mailom ?
Ak ano, tak ta prosim, napis na tento mail rodinamvn@gmail.com alebo napis svoj a ja ti napisem.

Dakujem, ze si ... prijal toto pozvanie.
God bless you with Virgin Maria +

modlím se, ale též o modlitbu prosím.

(Ladislav, 22. 2. 2010 21:41)

Veliké problémy vznikají pomalu z malých věcí, z různých nezdarů, sklamání, nedostatků, z vlažného přístupu k Bohu z něčí strany, neodpouštění, a spoustu jiných negací a končí to odejdi z mého života. Řešení je u Boha, mnohdy je i v kompetenci Církve. V Novém zákoně by neměla platit tvrdost srdce, ale všichni o to nové srdce můžem prosit pro sebe i jiné, kde Bůh vepsal zákon lásky do srdce a to předpokládá též hlubší náboženský život, právě to může být i výzvou. Změňme se a změníme i partnera, ostatní nechejme na Bohu, nebo Církvi, pokud svátost nevznikla. Modlitba dvou srdcí lásky, prosba o Ducha svatého a jeho působení asi bude řešení. Denní účast na mši svaté a přijímání, vytrvat, pokud je to nutné prosit o obnovení vztahu, pokání.

Díky!

(Dominika, 24. 7. 2009 17:32)

Moc Ti děkuji, milá Báro, za modlitbu a Tvou radu! Vážím si toho, ať Ti Pán žehná a Tvé rodině!

Neboj se!

(bára, 21. 7. 2009 20:47)

Milá Dominiko, budu se u Pána přimlouvat za tebe a tvé manželství. Neboj se a důvěřuj Pánu. V našem manželství jsme si zvykli modlit se "Modlitby za ochranu a osvobození" - jsou také na těchto stránkách. Je to velká pomoc. A také k Archandělu Michealovi.
Ať vás Pán chrání a žehná vám!