Jdi na obsah Jdi na menu
 


Modlitba k Panně Marii, Vítězkyni ve všech bitvách

30. 5. 2007

ObrazekVznešená Královno nebes, nejvyšší Paní andělů, která jsi od počátku obdržela od Boha poslání a moc rozdrtit hlavu satana, prosíme Tě pokorně, sešli svá svatá vojska, aby na Tvůj příkaz a Tvojí mocí pronásledovala pekelné duchy, všude je porážela, zničila jejich minulost a svrhla je do propasti.

Nejvznešenější Matko Boží, pošli nepřemožitelný bojový šik také do boje proti tajným vyslancům pekla mezi lidmi; zmař plány bezbožných a zahanbi všechny, kteří chtějí zlo. Vymoz jim milost poznání a obrácení, aby se dovolávali trojjediného Boha a andělů. Dopomoz všude pravdě k právu a vítězství.

Nebeská Matko, svěřujeme Ti naše děti. Buď jejich každodenní ochranou proti úkladům viditelných i neviditelných nepřátel. Vezmi je a svou rukou je vyveď ze všech nebezpečí těla i duše k svému božskému Synu.

Ó Maria, silná jako vojsko, dopřej vítězství našim šikům. Jsme tak křehcí, a náš nepřítel zuří s tak velkou pýchou. Ale pod Tvým praporem máme jistotu, že zvítězíme. On zná sílu Tvé paty a bojí se majestátu Tvého pohledu.

Zachraň nás, Maria, krásná jako měsíc, vznešená jako slunce, silná jako spořádaný šik, který se neopírá o nenávist, ale o plamen lásky. Amen.