Jdi na obsah Jdi na menu
 


Modlitby pro konec časů

16. 9. 2007

Drahý Ježíši lásky a milosrdenství! Prosím, prosím za svoje bratry a sestry, kteří jsou ve tmě hříchu. Osviť prosím jejich mysl, otevři jim jejich srdce pro Svoji Lásku a zachraň jejich duše před ztrátou věčného blaha a věčné lásky. Prosím, drahý Ježíši, odpusť, odpusť jim jejich provinění a vysvoboď je z otroctví zlých duchů. Amen.

Obrazek
Prosím Tě, drahý Ježíši, za pokoj ve světě, za obrácení hříšníků. Prosím Tě, přijď nám na pomoc a vysvoboď nás z moci Satana.

Ježíši můj, chci Tě přijmout do svého srdce, milovat Tě, chválit Tě. Pomoz mi, aby moje srdce patřilo Tobě. Daruji Ti všechny dni svého života, daruji Ti všechny bolesti a smutky ve svém životě. Daruji Ti radost, lásku. Chci žít s Tebou a zůstat u Tebe navěky.

Ježíši, miluji Tě, pomoz mi otevřít moje srdce.

Ježíši, miluji Tě, očisti moje srdce.

Ježíši, miluji Tě, vstup prosím do mého srdce.

Ježíši, miluji Tě, dej mi pocítit Svou přítomnost v mém srdci.

Ježíši, miluji Tě, chci být Tvůj na věky. Amen.

Ježíši, Maria, pomozte mi před zlým duchem, který mě svádí. Prosím, pomozte mi!

Ježíši, Maria, milujeme Vás, zachraňte náš Český a Moravský národ, zachraňte naše ubohé životy!

Ježíši, Maria, milujeme Vás, zachraňte naši zemi! Amen.

Drahá Královno Lásky, miluji Tě z celého srdce, miluji Tě duší a tělem. Prosím, moje Královno Lásky, pros za mne i za moje bližní o smilování u svého Syna a za spásu našich duší. Prosíme Tě, naše drahá Královno Lásky, pros o milost lásky pro naše zemřelé, kteří se trápí v očistných mukách. Amen.

Drahá naše Ochránkyně, Matko Lásky, sladká Matko a Královno, oroduj, prosíme, za odpuštění našich hříchů, přestupků a nedostatků. Prosíme Tě, naše drahá Maminko, naše Královno, přiveď nás do království Svého Syna, abychom Ho chválili a velebili navěky. Amen.

Drahá moje Matko nebe, prosím, prosím, pomáhej mi v mém trápení (řekni svoje prosby). Vyslechni, prosím, moje volání. Věřím, že mě vyslechneš a přijdeš mi na pomoc. Slibuji, že se Ti zasvětím a budu milovat Tvoje Srdce. Děkuji za Tvoje milosti. Amen.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář