Jdi na obsah Jdi na menu
 


Modlitba za kněžská srdce

11. 6. 2010

"Odeberte mi moji bolest. Dejte mi své srdce! Já jsem vám daroval své Srdce, zemdlené, probodené, úplně vykrvácené a nyní stojím jako žebrák s prázdnýma rukama.

Ta srdce, jež mi patřila, se ode mne odlučují. Moje bolest je tak veliká, že bych musel sám plakat, ale nechci zarmucovat blaženost svých nebešťanů svými slzami. Já své slzy ukryji a tu duši, která mi starost a bolest o jedno kněžské srdce odebere, těmito bolestnými slzami okrášlím. Budou to okrasné drahokamy pro věčnost. Odeberte mi moji bolest! Znovu vás všechny prosím, abych vaše srdce obměkčil! Dejte mi srdce mých kněží!"

Co odpovíme?

"Můj Ježíši, dnešního dne Ti odeberu svou modlitbou starost o navrácení jednoho kněžského srdce Tobě. Urči sám, kterou kněžskou duši si žádáš. Amen."

"Srdce Ježíšovo, Ty ohni láskou planoucí, smiluj se nad námi!"

13 x Věřím v Boha - před každým napřed zvoláme:

"Svatý Archanděli Rafaeli, veď ho /ji, nás/ cestou víry a pravdy!"

Duše kněze tak bude uvedena k Neposkvrněné Panně Marii mezi dvanáct apoštolů Kristových.

 
/Toto poselství a prosbu sdělil Pán Ježíš omilostněnému Enzovi Allocimu v přístavu San Stefano, kde tento žije. Dne 11.10.1966 mu náš Pán udělil stigmata./
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

stranky

(Petra, 16. 8. 2010 22:22)

Děkuji, za schválení :-) , ale mé stranky jsou teprve v začátcích .....pokud by jste chtěla mohla bych vám poslat odkaz až seženu víc modliteb. Vaše stranky jsou moc pěkné. Je vidět, že jste si na nich dala hodně záležet.

souhlas

(bárbra, 6. 7. 2010 22:05)

Není problém, texty můžete šířit, jak uznáte za vhodné. Kdyžtak sem potom napište odkaz na své stránky.

Stránky

(Petra, 1. 7. 2010 10:46)

Dobrý den, nevadilo by vám, kdybych si některou modlitbu z vašich stránek dala na ty svoje?

Život v paxi je takový,

(Pavel, 8. 6. 2010 20:24)

že když mají manželé žít spolu, mají stovky problémů, kde se je snaží Zlý rozdělit, když se schází muž a žena, kde není ani předpoklad svátosti, to je samá sladkost a ještě víc u kněze, když není odpor zlého, má povětšině celibátníka tam, kde ho chtěl dostat, kde je chtěl dostat, vždy se jedná o horlivější snahu o službu, ale tam netáhne Boží milost, ale lidská přirozenost, je to tokání a je jen otázka času, kdy se z párování může stát páření. Kněz nesmí pěstovat trvalou náklonnost k jedné ženě, ale přijímat ženy jako sestry a matky a brát ohled na možné pohoršení a podezření. Nicejský sněm stanovil, že domácnosti kněží mají opustit ženy a to i panny zasvěcené, aby se předešlo podezření, celibát je tedy i společenský závazek jako manželství. Celibát má duši a to je bytostný vztah ke Kristu.Je to stav srdce.

V době, kdy mládež

(Pavel, 3. 6. 2010 12:52)

vyhlašuje vzpouru ve Vídni na podporu kněží, kteří porušili celibát, vyhlašují výstup s Katolické církve na podporu těchto kněží, je nutné se za návrat kněží modlit, za jejich srdce a rozchod s tvory pro Krista, návrat k plodnému celibátu.Celibát je charisma. V poselstvích Paní Všech Národů je, aby papež na celibátě trval, že je stále velkou silou Církve. Není to názor zastaralý a ani brontosaura, ale požadavek Krista.Požadavek Krista na kněze dnešních dnů, v době mravní zkaženosti, převyšující hříchy Sodomy a Gomory. Modlitba je daná skrze stigmatizovaného bratra, proto je účinná. Stigmata nejsou laciné dary, ale velice bolestivé a jsou obětí. Ještě větší je bolest Krista, když mu zasvěcená srdce bloudí.To má spoustu jiných důsledků, třeba jsem četl modlitbu muže, který zoufale prosí o ženu, která všem zbloudila do náruči kněze. Nejhorší na tom je, že se jedná skoro vždy o selhání věřících.Modlete se tuto modlitbu za kněze, kteří slyšite.Duchu svatý, pomáhej tuto modlitbu šířit. Amen.